Napsali o nás - Mokré Lazce 4:1 Slavkov

13.05.2014 09:24

Zdroj - Opavský region

Fotbalisté Mokrých Lazců si na domácím trávníku poradili se Slavkovem, kterému před oběma brankami scházel větší důraz a navíc se nevyvaroval hloupých individuálních chyb. Hosté přitom vlétli na soupeře podobně jako hejno hladových supů na mršinu. Hned ve 2. minutě Obludník našel v šestnáctce Borunského a ten pálil kousek vedle. Vzápětí Král vybojoval míč pro Košárka, jenže gólman Golínský vytáhl z rukávu exkluzivní zákrok. Sérii šancí Slavkova pak uzavřel Hanák. Plány hostů na bodový zisk se začaly hroutit ve 20. minutě. Střelu Šindeláře tečoval těsně před brakářem Machelem stoper Malček a strážce slavkovské svatyně už nestačil zareagovat - 1:0. Hosté se ještě nestačili vzpamatovat z úvodní trefy, když podruhé lomili rukama. Galvas zakroutil trestňák na zadní tyč, kde nikým neobsazený Holoubek zvýšil na 2:0. Začátek druhé půle se moc nepovedl slavkovskému zadáku Obludníkovi. Nejprve hlavou namazal Galvasovi, kterého vychytal Machel. Zanedlouho pod tlakem Šindeláře špatně odkopl balon, Bober uviděl na pětce Galvase a ten se nemýlil - 3:0. Mezi tyto momenty se ještě vklínila tutovka hostů, jenže Hanák s Dietrichem perfektní roh Košárka nezužitkovali. Střelecky se tedy prosadil až Nevlud, a to po hezké individuální akci - 3:1. Naděje Slavkova definitivně pohasly deset minut před závěrečným hvizdem, kdy se po hezké kombinaci Římana se Žurkem trefil nádherně pod břevno Šindelář - 4:1.