Napsali o nás - Mokré Lazce 2:2 Kozmice

30.04.2014 13:18

Zdroj - Opavský region

Zkraje utkání překvapení kola nic nenasvědčovalo. Nejprve sice Galvas po centru Žurka rozkymácel pouze břevno, jenže ve 3. minutě už domácí slavili. Po střetu Hartmanna právě s Galvasem nařídili sudí „desítku“ a Půda se z penaltového puntíku nemýlil – 1:0. Pak paradoxně uhodilo před domácí svatyní. Po rohu Tkáče hlavičkoval Janík do tyčky. Odražený míč beci odvrátili na hranici šestnáctky, kde se do něj opřel Galus a upravil na 1:1.

Druhá půle nabídla totožný obrázek jako úvodní dějství. Kozmický gólman Bortlík se překonával, když zlikvidoval nebezpečné rány Galvase či Brunclíka. V 74. minutě zažili domácí další šok. Po faulu Rozhona na Kovala kopl Galus trestňák tak šikovně, že balon bez jakékoliv teče zaplul ke vzdálenější tyči – 1:2. Mokré Lazce vrhly všechny síly do útoku, což se jim vyplatilo. Galvas z rohu našel hlavu Holoubka a ten zařídil dělbu bodů – 2:2.

Branky: 3. Půda z pen., 85. Holoubek – 22. A 74. Galus. Poločas: 1:1.